Drukarnia PANORAMA

to prywatna firma ze 100% polskim kapitałem o ponad 25 letniej historii.

Dzięki systematycznemu wprowadzaniu innowacyjnych technologii, prowadzeniu profesjonalnej edukacji pracowników i kadry kierowniczej, osiągnęła czołową pozycję na podlaskim rynku poligraficznym.

Drukarnia Panorama zatrudnia obecnie ponad 20 pracowników, zajmując prawie 2 tys. mkw. powierzchni produkcyjnej na obrzeżach Białegostoku.

Nowoczesny park maszynowy wiodących światowych producentów, zróżnicowany wiekowo, doświadczony i kreatywny zespół pracowników oraz stosowane w procesie produkcji europejskie standardy zarządzania, pozwalają na wszechstronną współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasza misja:
Edukacja połączona z innowacyjną technologią gwarancją wytwarzania konkurencyjnych produktów.

POSTAW NA PERFEKCJĘ DRUKU!

NASZ PARK MASZYNOWY

Sklejarka

Urządzenie służy do produkcji szerokiej gamy konwencjonalnych typów kartonów (straightline i lockbottom), jak również opcjonalnych, takich jak koperty i okładki na płyty CD. Zintegrowana jest z systemem klejenia HHS Xtend3. Systemy inspekcji oraz wyrzutnik gwarantują najwyższą jakość produkcji. Mamy też możliwość nanoszenia taśmy dwustronnej.

dianaeasy_web_image_ratio_2_8
Sztanca

Easymatrix 106 C/CS – sztancowanie i tłoczenie. Sztanca pozawala przetwarzać materiały o gramaturach od 90 g/m² do 2000 g/m². Można też przetwarzać tekturę falistą o grubości do 4 mm (fala N; F; E; B).

easymatrix-background_stage_big
Ploter

Ploter – służy do wycinania, bigowania i nacinania. Mogą to być opakowania z kartonu, wielowarstwowej tektury falistej, różnych pianek, tworzyw sztucznych. Ze względu na bardzo dużą szybkość działania mogą też być używane do produkcji krótkich serii opakowań.

kongsberg-x-cutting-table
Maszyna drukująca RMGT 9

Maszyna drukująca 5-kolorowa z wieżą lakierującą. Maksymalny format papieru 920 x 640 mm.

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości, maszyna jest wyposażona w urządzenie pomiarowe do spektrofotometrycznego pomiaru barw zadrukowywanych arkuszy – PDS-E Spectro Drive.

image001
Krajarka Polar 115

Nowoczesna krajarka o szerokości cięcia 1150 mm. Wszechstronny programowany model z pojemnościowym 18,5“ wyświetlaczem i obsługą przez ekran dotykowy dla wszystkich standardowych prac, z graficzną automatyką programowania dla w dużej mierze automatycznego przebiegu procesu.

n115prohd_classicf_image_ratio_2_8
FOREST STEWARDSHIP COUNCIL®
fsc-iso_panorama_pelne

    Nasze wyroby wykonano z drewna
    certyfikowanego oraz pochodzącego
    ze źródeł kontrolowanych.  Logo FSC®,
    rozpoznawalne na całym świecie,
    umieszczone na produkcie stanowi
    gwarancję dbałości o tereny leśne.

GCS-PCA